BiznesUP! Young

BiznesUp young plakat A3 Subregiony 12.01.2022 uniwersalne 1Jeśli jesteś osobą pozostającą bez pracy (w tym: straciłaś/eś pracę po 1.03.2020 roku z powodu COVID-19), mieszkasz bądź uczysz się na terenie województwa łódzkiego i masz mniej niż 30 lat, to możesz uzyskać dofinansowanie na założenie firmy.

„BiznesUP! Young” oferuje jednorazową dotację w kwocie 23.050 zł oraz wsparcie pomostowe, które pomoże pokryć najważniejsze koszty (w tym składki ZUS) przez 6 miesięcy. Kwota miesięcznego wsparcia pomostowego to 2.800 zł. Za pieniądze z dotacji możesz kupić wszelkie aktywa trwałe i środki obrotowe: wyposażenie, sprzęt elektroniczny, samochód, zatowarowanie, przeprowadzić remont pomieszczeń itp. Możliwości są niemal nieograniczone.

Projekt Unijny to również cykl spotkań, podczas których przyszli przedsiębiorcy poznają podstawy prowadzenia firmy. Dotacja jest bezzwrotna (jedynym warunkiem jest utrzymanie założonej w projekcie firmy przez minimum 12 miesięcy i – co oczywiste – rozliczenie uzyskanego wsparcia).

Więcej informacji (dokumenty rekrutacyjne, harmonogram naboru oraz regulaminy) dostępnych jest na stronie: www.dotacjedlamlodych.pl. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem: 737 953 011.

Projekty z cyklu „BiznesUP! Young” współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.