Kickstarter Partnerem ŁDF 2020!


Kickstarter Partnerem ŁDF 2020!

Wiemy jak ważne jest finansowe wsparcie na rozwój swojego pomysłu, aby mógł on zaistnieć w realnym świecie i jak wiele ciekawych projektów kończy w szufladzie bez możliwości dalszego działania, co chcemy zmienić. Dlatego z przyjemnością informujemy, że Kickstarter - globalna platforma finansowania projektów kreatywnych, oficjalnie został Partnerem Łódź Design Festival 2020!

Kickstarter to globalna platforma finansowania projektów kreatywnych - od filmu, gier i muzyki poprzez sztukę, wzornictwo i technologię. Niektóre z tych projektów pochodzą od uznanych twórców, takich jak Bjarke Ingels lub wpływowych firm, takich jak Lomography. Ale większość pochodzi od niesamowitych, kreatywnych ludzi, o których prawdopodobnie nie słyszeliście - od studentów wzornictwa po początkujące startupy. Kickstarter jest pełen ambitnych, innowacyjnych i pomysłowych projektów, które powstają dzięki bezpośredniemu wsparciu innych.

Heather Corcoran - Dyrektor ds. Projektowania i Technologii w Kickstarterze. Ściśle współpracuje ze start-upami, projektantami produktów i producentami wszelkiego rodzaju, korzystających z Kickstartera do wprowadzania nowych projektów w życie. Z siedzibą w Londynie, Heather koncentruje się przede wszystkim na rozwijaniu międzynarodowych społeczności Kickstartera w Europie i Azji. Wcześniej była dyrektorem wykonawczym organizacji non-profit Rhizome zajmującej się sztuką cyfrową, z siedzibą w New Museum w Nowym Jorku i zajmowała stanowiska kuratorskie w organizacjach artystycznych, takich jak FACT, Barbican Center i Space Studios.

LDF2020 Heather Corcoran Kickstarter photo