współpraca

Festiwale, konferencje, targi – niemal w każdym większym mieście w Polsce organizowane są cykliczne wydarzenia poświęcone projektowaniu. Większość z nich swoją tematykę zawęża do wybranej dziedziny (meble, architektura, grafika) i dedykowana jest przede wszystkim specjalistom. Na tym tle wyróżnia się Łódź Design Festival, który jako pionierskie wydarzenie od 2007 roku wspiera rozwój polskiego sektora kreatywnego, skupiając wokół siebie zarówno liderów branży – producentów, projektantów czy dystrybutorów, jak i odbiorców. Przegląd trendów światowego projektowania, prezentacje koncepcji i przyszłościowych wizji, forum wymiany doświadczeń dla projektantów i firm, odkrywanie i promocja młodych talentów, ale również prezentacja kierunków rozwoju projektowania szerokiemu gronu odbiorców spoza branży – to główne cele ŁDF.

By podkreślić rolę Festiwalu jako platformy do realizacji wyżej wymienionych celów, organizatorzy zdecydowali się zmodyfikować formułę festiwalu między innymi poprzez zmianę sposobu współpracy z biznesem. Teraz wszystkie firmy zainteresowane udziałem w Festiwalu mogą zgłaszać swoje propozycje na dwa sposoby:

  1. Poprzez zgłoszenia do open programme – Organizator udostępnia przestrzeń oraz umożliwia realizację wydarzeń nieodpłatnie. Nadesłane przez firmy i instytucje zgłoszenia są weryfikowane, a najciekawsze z nich wybierane przez specjalnie powołaną w tym celu Radę Programową Festiwalu. Decyzja o zakwalifikowaniu do sekcji open programme podejmowana jest po zamknięciu zgłoszeń. Interaktywne wystawy, prezentacje, instalacje artystyczne i inne kreatywne działania angażujące publiczność inicjowane przez firmy to właśnie to, czego szukamy. Udział w open programme to sposób na prezentację tożsamości firmy, pokazanie odważnych i niespotykanych koncepcji oraz możliwość wyróżnienia się i konfrontacji własnych pomysłów ze światowymi trendami.

  2. Poprzez nawiązanie współpracy jako sponsor lub partner tytularny – Organizator odpłatnie udostępnia przestrzeń oraz umożliwia realizację wydarzeń, przygotowując indywidualny pakiet promocyjny, obejmujący obecność logotypu na materiałach promocyjnych festiwalu oraz komunikację wydarzeń w social media, w mediach ogólnopolskich oraz oferując szereg świadczeń dodatkowych.

Forma udziału oraz warunki współpracy w każdym przypadku ustalane są indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu:

Katarzyna Dubik
Łódź Design Festival
k.dubik@lodzdesign.com
kom.: +48 798 813 102

Zobacz przestrzenie głównego Centrum Festiwalowego:
www.artinkubator.com
www.artinkubator.com/Przestrzenie
www.lodz360.com/artinkubator

Zobacz, jak wyglądała ubiegłoroczna edycja festiwalu:

wideorelacja:

 

wirtualny spacer:

wersja pełnoekranowa: kliknij
realizacja: www.wnetrza3d.pl

A tutaj znajdziesz fotorelacje :)

Chcesz współtworzyć Łódź Design Festival 2022?

Napisz, zadzwoń, porozmawiajmy!