finał make me!

finał make me!

Już 14 maja poznamy zwycięzców konkursu make me! 2021

Od 2008 roku na organizowany przez Łódź Design Festival konkurs dla młodych projektantów make me! nadsyłane są prace najzdolniejszych twórców z całego świata. Podczas 12 dotychczasowych edycji na konkurs przesłano niemal 2000 zgłoszeń, spośród których wyłoniono 235 obiektów zaprezentowanych na finałowych wystawach. Najważniejszym celem make me! jest prognozowanie nadciągających trendów, odważnych idei oraz wsparcie młodych projektantów. Finaliści poprzednich edycji podkreślają możliwości, jakie otworzyła przed nimi obecność w konkursie, w tym zaistnienie w środowisku projektowym oraz promocję poprzez liczne publikacje czy kolejne wystawy.

Pula nagród make me! Design Awards 2021 to aż 70 000 zł! Dzięki 15-letniemu wsparciu Ceramiki Paradyż, również w tym roku do najlepszych, młodych projektantów trafią nagrody finansowe make me! Paradyż Awards o łącznej wartości 60 000 zł. Nagrodę make me! Interprint Award w wysokości 10 000 zł przekaże jej Sponsor, firma INTERPRINT Polska.

Zwycięzców konkursu poznamy już 14 maja o godz. 18:00 podczas gali wręczenia nagród, której transmisję online będzie można obejrzeć bezpłatnie i bez rejestracji tutaj: lodzdesign.com/ldf2021/live, na kanale Łódź Design Festival na Youtube: youtube.com/user/lodzartcenter oraz na Facebooku ŁDF facebook.com/Lodz.Design. Podobnie jak przed rokiem połączymy się ze wszystkimi finalistami online, a po zakończonej gali będziecie mogli zobaczyć prezentacje ich projektów przygotowane specjalnie dla Łódź Design Festival. Zanim to nastąpi, przeniesiemy się z Art_Inkubatora w Fabryce Sztuki na OFF Piotrkowską, gdzie dokonamy uroczystego odsłonięcia tegorocznej ekspozycji. Na wystawie będzie można bezpłatnie zobaczyć projekty wszystkich tegorocznych finalistów!


Wszystkie prezentacje i dyskusje w ramach 15. ŁDF udostępnimy, bezpłatnie i bez rejestracji, w formule transmisji online w zakładce LIVE

Podpowiedź! Jeśli nie chcesz niczego przegapić możesz:


 

>
>