Senior-friendly furniture forum

Senior-friendly furniture forum

W środę 19.05.2021, zapraszamy na pierwsze międzynarodowe forum projektu BaltSe@nioR 2.0 (Together for seniors), dotyczące projektowania przyjaznemu seniorom.

To projekt budowy sieci współpracy, łączącej przedsiębiorstwa, projektantów, instytucje publiczne, studentów i ekspertów zajmujących się i zainteresowanych tematyką projektowania dla seniorów. Pierwsze międzynarodowe Forum projektu BaltSe@nioR 2.0 (Together for seniors) poświęconego projektowaniu mebli przyjaznych seniorom odbędzie się online 19.05.2021 w godz. 10:00- 12:00 w ramach wydarzeń towarzyszących Łódź Design Festival 2021.

Na Forum wystąpi Sidse Carroll z „The Helen Hamlyn Centre for Design”, działającym przy „The Royal College of Art” w Londynie, mająca wieloletnie doświadczenie w badaniach nad procesem starzenia się organizmu ludzkiego, ze szczególnym uwzględnieniem badań partycypacyjnych i wspólnego projektowania z osobami starszymi. Swoim doświadczeniem związanym z wykorzystaniem metodologii Design Thinking w tworzeniu przyjaznych seniorom przestrzeni publicznych podzieli się również Cecilie Schulze z „The Danish Design Center”. Gościem specjalnym będzie Alex Terzariol, projektant i dyrektor generalny studia MM Design, z biurami w Bolzano, Mediolanie i São Paulo.

Rejestracja: www.rebrand.ly/furnitureforum

Invitation 1st Furniture Forum

>
>