O-KRĄG - warsztaty dla dorosłych

Kiedy: 22 maja 2022 r., godz. 15:00-18:00
Adres: Art_Inkubator w Fabryce Sztuki, ul. Tymienieckiego 3

Prowadzący: Ewa Cieniak
Dla kogo dedykowane są warsztaty? Dla dziewczyn powyżej 16. roku życia i kobiet.
Zapisy na warsztaty: odbywają się drogą mailową pod adresem: e.cieniak@gmail.com. Ilość miejsc ograniczona. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
W potwierdzającym mailu zostanie wysłana prośba o wysłanie swojego zdjęcia portretowego (en-face), spojrzenie w obiektyw, wyraz twarzy neutralny, jeśli uśmiech, to delikatny. Jest to warunek udziału w warsztatach. Zdjęcie posłuży tylko do naniesienia szkicu portretowego na gazę. Zdjęcia powinny dotrzeć do Ewy do 17 maja.


Zapraszamy na haftowane, spotkanie warsztatowe z Ewą Cieniak. Na warsztatach, każda z uczestniczek wyhaftuje swój portret na usztywnionej gazie z naniesionym linearnym szkicem portretowym. Nie trzeba znać żadnych ściegów i technik – techniką obowiązującą jest Free Style. Usztywnioną gazę i nici zapewnia Ewa Cieniak. Jeśli w domu zalegają Wam nici, kordonki – można je przynieść ze sobą. Hafty zostaną i Ewy. W przyszłości staną się najprawdopodobniej częścią wielookręgowej instalacji: „O_KRĘGI”, składającej się z prac powstałych w różnych miastach w Polsce. Przy tworzeniu wystawy, podane zostaną imiona i nazwiska uczestniczek warsztatów, jako autorek poszczególnych portretów.

„Jestem w momencie odkrywania kobiecych kręgów dla siebie. Postanowiłam zaadaptować je do stworzenia "O_KRĘGÓW" artystyczno-haftowanych, w efekcie których powstanie coś, co będziemy mogły razem pokazywać innym i zarażać tą ideą.” – wyjaśnia prowadząca warsztaty, Ewa Cieniak.

Ewa Cieniak: facebook | instagram

 

>
>