Re-kreacja: generowanie koncepcji kolekcji akcesoriów

Kiedy: 12 maja 2022 r., godz. 14:30 – 18:00
Adres: Art_Inkubator w Fabryce Sztuki, ul. Tymienieckiego 3

Zapraszamy na warsztaty „Re-kreacja: generowanie koncepcji kolekcji akcesoriów”, które poprowadzą Agata Bednarek, Starsza Projektantka Akcesoriów w Reserved, oraz Łukasz Smoła, Head Designer Akcesoriów w Reserved.

Podczas spotkania uczestnicy poznają proces tworzenia koncepcji kolekcji akcesoriów i stworzą swoje własne plansze inspiracji. To będzie też okazja do tego, by zapytać specjalistów o wszystko, co związane z projektowaniem w LPP, największej firmie odzieżowej w kraju. Spotkanie dedykowane jest w szczególności tym, którzy interesują się branżą fashion i myślą o przyszłości związanej z projektowaniem.

Prowadzący: Łukasz Smoła (Head Designer Akcesoriów, Reserved), Agata Bednarek (Starsza Projektantka Akcesoriów, Reserved)

Dla kogo dedykowane są warsztaty? Osoby pełnoletnie, studiujące kierunki związane z projektowaniem bądź interesujące się modą.


Jak zapisać się na warsztaty?

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy forms.office.com/r/tb5gtkdxnT do 8 maja do godziny 23:59.
Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona, zaproszenia zostaną przesłane mailowo wybranym osobom 10 maja 2022 r. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

>
>