finał make me!

Kiedy: 13 maja 2022 r., godz. 17:00
Miejsce: Art_Inkubator w Fabryce Sztuki, ks. bp. Wincentego Tymienieckiego 3

Już 13 maja, o godz. 17:00 poznamy kolejnych laureatów w konkursie dla młodych projektantów make me!. Pula nagród w tegorocznej edycji make me! Design Awards 2022 to aż 60.000 zł! Dziękujemy za wsparcie Mecenasowi festiwalu Ceramika Paradyż, oraz fundatorom nagród Sponsorowi INTERPRINT Polska, Sponsorowi LPP i Partnerowi Cosentino.

W tym roku wpłynęło 147 zgłoszeń, w tym z Niemiec, Szwajcarii, Włoch, Słowacji, Holandii, Kanady, Węgier, Litwy, Chiny i Austrii. Prace młodych projektantów oceniało znakomite jury: Izabela Bołoz, Krzysztof Kornas, Joanna Krokosz, Tomek Rygalik, Agata Kiedrowicz, Maurizio Burrato, Michał Piernikowski.

wystawa make me! 2022: 12 – 22 maja 2022 r.

O nagrody w make me! Design Awards 2022 powalczą:

  1. Pauline Agustoni – Opiekun po mastektomii (Niemcy)
  2. Kamila Cembor – Takie buty. Przedłużenie życia obuwia. (Polska)
  3. Jan Garstka – Paleta kolorystyczna do zastosowania w przestrzeni publicznej uwzględniająca projektowanie dla osób z zaburzeniami widzenia kolorów zgodna z przemysłowymi standardami kolorystycznymi. (Polska)
  4. Maciej Głowacki – Miłość fizyczna – akcesoria do czułości i bliskości (Polska)
  5. Maciej Głowacki – Wymazówki CRN_01 „Koliber” (Polska)
  6. Dominika Gwarda – Kolekcja tkanin żakardowych – „Zadziorki” (Polska)
  7. Katharina Halusa – Plecione tekstylia (Austria)
  8. Klaudia Janikowska, Yuliya Neronskaya – Banffy (Polska)
  9. Aleksandra Jankowska-Głowacka – SUP – wsparcie domowych roślin (Polska)
  10. Blanka Jaworska – TODD – taktylne obiekty do dotykania (Polska)
  11. Ewelina Kaczmarska – Subtelna Sztuka Znikania, czyli Kreacja memoriałów postmortem (Polska)
  12. Weronika Kamińska – Menstruacja – problem współczesnej kobiety (Polska)
  13. Yoosung Kim – Buty piłkarskie dla osób z porażeniem mózgowym (Szwajcaria)
  14. Kaja Kropidłowska – OLSO – ogrodowa lampa solarna (Polska)
  15. Patrycja Małek – Inspiro – telemedyczne narzędzie do rehabilitacji dróg oddechowych (Polska)
  16. Magdalena Mojsiejuk – Gardenfit (Polska)
  17. Marie Radke – Volta (Niemcy)
  18. Marie Radke, Anna Koppmann – Rękawice pierwszej pomocy (Niemcy)
  19. Julia Sieńkowska – Boja ratownicza dostosowana do pracy z dronem (Polska)
  20. Julia Sulikowska – Urban Coolspot Project (Polska)
  21. Magdalena Maja Tywonek – NOWÈ | YOURBOOK (Polska)
  22. Zuzanna Wdowik – FORMS – System elementów wspomagający kreatywność i rozwój fizyczny dzieci (Polska)
  23. Laura van de Wijdeven – Ceramika ze skorup jaj (Holandia)
  24. Zuzanna Wójcik – Soft or Not (Polska)
  25. Michalina Zadykowicz, Sabrina Haas – Urban Clay (Polska, Austria)

Więcej informacji o konkursie: makeme.lodzdesign.com.

>
>