en

PODCAST RÓŻNE RZECZY #ODCINEK12 – o tworzeniu narracji

Wracamy z nowym sezonem naszego podcastu Różne Rzeczy. Po doświadczeniach w nagrywaniu pierwszych odcinków postanowiliśmy zmienić nieco formułę. Zrezygnowaliśmy z wywiadów przeprowadzanych „na odległość”, które do tej pory nagrywaliśmy za pomocą internetowych komunikatorów czy telefonów komórkowych. Tym razem wpraszamy się do domów i pracowni naszych rozmówców! Pod pretekstem rozmów o projektowaniu poznajemy historie prywatne, rodzinne anegdoty i plany na najbliższą przyszłość. Szukamy impulsów, punktów zwrotnych, wydarzeń które ukształtowały świat twórców polskiego designu. 

 

Seria realizowana jest we współpracy z Michałem Grudą, przewodniczącym Stowarzyszenia Topografie i liderem projektu Cyfrowe Archiwum Łodzian Miastograf.pl.


 

projektowanie graficzne – książki dla dzieci – sztuczna inteligencja

 

Joanna Guszta, bohaterka dzisiejszego odcinka podcastu Różne Rzeczy, jest autorką wielu książek dla dzieci, wydawanych pod marką własnego wydawnictwa Ładne Halo, ale również we współpracy z innymi osobami i wydawnictwami. Przez ostatnie lata Joanna współtworzyła także ponad trzydzieści oryginalnych broszur edukacyjnych zwanych Niemapami. Jak sama mówi, świetnie czuje się w projektach interdyscyplinarnych, gdzie we współpracy z grafikami, specjalistami i innymi kreatywnymi umysłami powstaje coś nowego, oryginalnego i pożytecznego. Ciekawym zwrotem akcji w rozmowie była informacja, że w zespole kreatywnym Joanny jest także sztuczna inteligencja! Zapraszamy do posłuchania opowieści o tym co może stworzyć połączenie wrażliwej duszy z otwartym umysłem.


 
 

Subskrybuj nasze kanały, aby niczego nie przegapić!