en

PODCAST RÓŻNE RZECZY #ODCINEK18 – miasto

Wracamy z nowym sezonem podcastu Różne Rzeczy, realizowanym w ramach Łódź Design Festival! Tym razem przestrzeń audialną przejmuje Dawid Furkot, z zawodu i wykształcenia fotograf, współautor festiwalowych fotorelacji, a także pasjonat i baczny obserwator miejskiego życia. Dawid w ramach cyklu „Miejskie szlajanki” zabierze słuchaczy na spacer w towarzystwie dziennikarzy, architektów, aktywistów, różnych interesariuszy związanych z miastem.

 

Zgodnie z jego ukochaną maksymą: eksperyment jest naszym obowiązkiem, przez kolejne 10 odcinków będziemy przyglądać się miastu z różnych perspektyw, poszukiwać będziemy mądrości w bogactwie doświadczeń naszych rozmówców. Wszystkie te perspektywy, mamy nadzieję, złożą się na frapujący obraz nadchodzącej przyszłości.


 

W oczekiwaniu na kolejne odcinki, zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Michałem Piernikowskim, który opowiada o różnych kontekstach projektowania oraz wpływie designu na nasze życie. Jest też i niespodzianka! Michał zdradza przedpremierowo hasło i tematykę tegorocznej edycji Łódź Design Festival.

 

Kolejny odcinek opublikujemy jak zwykle w czwartek, 26 stycznia.


 
 

Subskrybuj nasze kanały, aby niczego nie przegapić!