en

Chromatosensoryka czyli jak działa kolor?

Data: 25/05/2024 12:00 – 15:00

Miejsce: FUZJA Zobacz na mapie


 

Strefa: Sala Merino, I piętro, City Space (FUZJA)

 

Dla kogo dedykowane są warsztaty? Osoby związane z branżami kreatywnymi, projektantów (wnętrz, wzornictwa, mody, grafiki, dekoratorów, architektów), ale także pasjonatów barw chcących poznać szerokie oddziaływanie kolorów poszerzyć horyzonty, poznać sposób pracy z kolorami i ciekawie spędzić czas. Osoby powyżej 18 r. 

 

Rejestracja. Wstęp bezpłatny.

 


 

Kolory to nie tylko to, co widać. Warsztaty kreatywne ze świadomego posługiwania się kolorem jako językiem wielozmysłowego porozumienia w projektach (według autorskiego programu CollageCollege) prezentują szerokie podejście do pracy z kolorami.

 

Podczas warsztatów uczestnicy stworzą chromatosensoryczne boxy będące podstawą wielu projektów i służące komunikacji z klientami. W ramach spotkania odbędzie się też konkurs związany z wykonanymi pracami. Zajęcia są interaktywne i angażujące wszystkie zmysły. Będziemy łączyć manualne techniki tradycyjne z nowymi technologiami, pracować kolektywnie, dyskutować.  

 


 

Warsztaty znalazły się w programie Łódź Design Festival 2024 w ramach otwartego naboru open programme.

Prowadząca warsztaty:

 

Olka Barczak. Color designer, architektka, twórczyni kursów i szkoleń dla branży projektowej, autorka książek popularnonaukowych o kolorach i podcastu dla projektantów „Homo Aesteticus