en

Circular Design Jam

Data: 20/05/2023 12:00 – 14:00

Miejsce: Centrum Festiwalowe (Art_Inkubator) Zobacz na mapie


 

Sala: Sala A218, Budynek A

 

Prowadząca: Agata Miryn-Sienkiewicz (Next Good Thing) 

 

Czas trwania: ok. 2h

 

Dla kogo dedykowane są warsztaty? Studenci i osoby zaczynające ścieżkę zawodową w obszarze projektowania, designu, osoby zainteresowane metodami i narzędziami z obszaru circular design, projektowania zrównoważonego, eko designu. 

 

Tematyka warsztatów. Warsztat inspiracyjno-edukacyjny. Zaprojektujmy cyrkularny produkt przyszłości. Pełen proces projektowy design thinking w pigułce z wymiarem cyrkularnym. Na warsztacie będziemy pracować grupowo nad wybranym produktem przyszłości, uwzględniając strategie projektowania cyrkularnego. Podczas spotkania będzie czas na poznanie strategii projektowych gospodarki obiegu zamkniętego, a jednocześnie będzie to przestrzeń na trening myślenia cyrkularnego, networking i wzajemne inspirowanie się w obszarze nowych możliwości.  

 

*warsztaty prowadzone jedynie w j.polskim

 


 

Warsztaty znalazł się w programie Łódź Design Festival 2023 w ramach otwartego naboru open programme.

Agata Miryn-Sienkiewicz

Założycielka firmy szkoleniowo-konsultacyjnej Next Good Thing w obszarze wdrażania strategii biznesowych oraz projektowych gospodarki obiegu zamkniętego ze szczególnym nastawieniem na innowacje. Prowadzi od kilku lat warsztaty strategiczno-kreatywne, procesy wypracowywania innowacji, procesy konsultingowe w obszarze wypracowania rozwiązań cyrkularnych i zielonej transformacji. Moderatorka Design Thinking.

Absolwentka programu Ellen MacArthur Foundation From Linear To Circular 2021. Z wieloletnim doświadczeniem w marketingu agencyjnym (Agencja K2). W ostatnim czasie pracowała jako Marketing&Strategy Manager dla start-up’u z obszaru upcyklingu Deko Eko (dekoeko.com).

W semestrze 2020/2021 współtworzyła kurs o projektowaniu cyrkularnym dla studiów magisterskich Wydziału Wzornictwa ASP w Warszawie. Z wykształcenia ekonomistka (Szkoła Główna Handlowa). W 2022 wyróżniona przez Forbes Woman Polska jako jedna z 10 Liderek Zrównoważonego Rozwoju.

Next Good Thing