en

Comfortable – balans między stylem a wygodą

Data: 25/05/2024 15:00 – 17:00

Miejsce: Showroom Aniro Zobacz na mapie


 

Liczba miejsc: 25 osób.

 

Dla kogo dedykowane są warsztaty?

  • Architekci wnętrz oraz projektanci, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat projektowania przestrzeni mieszkalnych z uwzględnieniem oryginalnych pomysłów z użyciem sztukaterii, która może wpłynąć na komfort użytkowników.

  • Osoby poszukujące inspiracji i praktycznych wskazówek dotyczących aranżacji wnętrz, które chcą uzyskać równowagę między estetyką a funkcjonalnością.

  • Przedstawiciele firm zajmujących się projektowaniem wnętrz, którzy są zainteresowani stosowaniem sztukaterii i ekologicznych materiałów w swoich projektach.

  • Konsumenci, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat współczesnych trendów w projektowaniu wnętrz i sposobów osiągnięcia komfortu w swoim otoczeniu domowym.

  • Osoby zainteresowane ekologicznymi aspektami projektowania wnętrz i poszukujące informacji na temat zrównoważonych rozwiązań oraz ekologicznych materiałów budowlanych.

  • Pracownicy biur projektowych, którzy chcą lepiej zrozumieć potrzeby klientów oraz sposoby tworzenia przestrzeni biurowych sprzyjających komfortowi pracy.

 

Rejestracja. Wstęp bezpłatny. Zapisy u organizatora: kontakt@esztukaterie.pl

 


 

Uczestnicy zostaną zaproszeni do zgłębienia tematu komfortu we wnętrzach poprzez interaktywną opowieść i dyskusję. Rozpoczniemy od refleksji nad własnymi doświadczeniami związanymi z wygodą fizyczną, estetyką, harmonią wizualną oraz uczuciem przytulności i relaksu we wnętrzach. W kolejnej części Anna Poprawska z BE.design opowie o tym jak zbudować własne poczucie komfortu. Dużo uwagi poświęcimy zagadnieniu sensoryczności i wnętrzom zbudowanym w zgodzie z emocjami. Na koniec uczestnicy wezmą udział w warsztacie, w którym będziemy tworzyć intrygujące połączenia faktur, nowoczesnych rozwiązań dekoracyjnych oraz kolorów. W tej części każdy będzie mógł inspirując się wizualizacjami, dyskusją, materiałami dostępnymi w postaci elementów sztukaterii, tkanin i kolorów stworzyć własną wersję projektu.

Prowadzące warsztaty:

 

Anna Rejniak. Z pasji do detalu architektonicznego od 32 lat prowadzi firmę ANIRO oraz promuje jej zastosowanie podczas rożnych wydarzeń i warsztatów. Łączy biznes, sztukę i edukację. Jest pomysłodawczynią marki i portalu esztukaterie.pl oraz Akademii Sztukaterii.  

 

Anna Poprawska.  Z branżą wnętrzarską związana od 2013 r. Współtworzyła największy i najbardziej rozpoznawalny w Polsce portal wnętrzarski homebook.pl. Obecnie właścicielka studia holistycznego projektowania wnętrz BE.design, w którym wykorzystuje wiedzę i doświadczenie z zakresu projektowania wnętrz, neuroarchitektury oraz sztuki Feng Shui. Jej misją  jest poprawa jakości życia poprzez tworzone przestrzenie, które wyciszają zabiegany umysł i zwiększają poczucie szczęścia – w których ludzie czują się dobrze.

 

Ewa Bojczuk. Doświadczona specjalistka ds. komunikacji biznesowej i marketingu z ponad 16 latami praktyki. Skutecznie tworzy strategie dla mediów społecznościowych, pracując zarówno w międzynarodowych agencjach, jak i dynamicznych startupach oraz w branży e-commerce. Ekspertka w dziedzinie rynku wyposażenia wnętrz, łącząca wiedzę branżową z nowoczesnymi rozwiązaniami marketingowymi.