en

Innowacje z AI – jak zwiększyć szanse sukcesu łącząc siły?

Data: 26/05/2024 13:00 – 15:00

Miejsce: Centrum Festiwalowe (Art_Inkubator) Zobacz na mapie


 

Strefa: Budynek A, Sala A218

 

Dla kogo dedykowane są warsztaty? Osoby, które mają pomysł na nowy produkt lub usługę, ale brakuje im prostego sposobu na przetestowanie pomysłu jeszcze przed wdrożeniem lub wyprodukowaniem. 

 

Rejestracja. Wstęp bezpłatny.


 

Nie ma lepszego sposobu na sprawdzenie czy Twój pomysł na innowację ma szanse powodzenia niż przetestowanie go jak najszybciej. I to właśnie AI może pomóc Ci przyspieszyć ten proces testowania! 

  

Korzyści z warsztatu: 

  1. Zwiększ szanse na sukces dzięki sprawdzaniu pomysłów na innowację.
    Dowiesz się, jak wykorzystać sztuczną inteligencję do testowania pomysłów przy niskich kosztach, aby maksymalnie zwiększyć szanse na powodzenie przyszłej innowacji. 
  1. Zminimalizuj ryzyko wdrożenia innowacji dzięki wczesnym testom.
    Im wcześniej przetestujesz pomysł na innowację, tym mniejsze ryzyko wdrożenia produktu, który nie trafi do klientów. Dowiesz się, jak przeprowadzić proste i tanie testy już na wczesnym etapie pomysłu, aby zweryfikować zainteresowanie klientów i ograniczyć ryzyko finansowe. 
  1. Dowiedz się, co będzie Ci potrzebne do realizacji pomysłu.
    Dowiesz się, jak wykorzystać AI do zrozumienia, co będzie Ci potrzebne do realizacji nowego produktu czy usługi jeszcze zanim zaczniesz go projektować. 

 


 

Warsztaty znalazły się w programie Łódź Design Festival 2024 w ramach otwartego naboru open programme.

Zuzanna Mikołajczyk

Strateg Innowacji i TED Speaker

Założycielka Know.How.Match. – butikowej firmy doradczej, która wspiera liderów w projektowaniu i wdrażaniu innowacji. Laureatka nagrody Ambasador Innowacyjności 2023 oraz wykładowczyni na studiach MBA na uczelni Leona Koźmińskiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w rodzinnej firmie Mikomax Smart Office, gdzie przez 10 lat pełniła funkcję członka zarządu oraz dyrektora marketingu odpowiadającego za dwie globalne marki Mikomax Smart Office oraz Hushoffice. Była liderką w zespołach odpowiedzialnych za projektowanie i wdrażanie innowacji w modelu biznesowym, strategii produktowej, marketingowej i sprzedażowej. Wraz z zespołem wprowadziła na rynek innowacyjną markę Hushoffice, która znalazła się w TOP 2 na świecie w kategorii mebli akustycznych, a wdrożone innowacje przynosiły 4-krotnie wyższe marże.

Jej misją jest pokazanie, że innowacja jest dla każdego i jest kierunkiem działania dla liderów przyszłości.

Więcej o prowadzącej