„SAW – Ludzie i Wnętrza”. Opowieść o przestrzeni, ludziach i sztuce tworzenia wnętrz. Wystawa fotografii z albumu SAW nagrodzonego must have ŁDF 2025
Data: 20/05/2025 – 25/05/2025 12:00 – 20:00
Miejsce: Przystanek Architektura Zobacz na mapie
Wernisaż wystawy: 20.05.2025 r., godz. 19:30
Kurator: Stowarzyszenie Architektów Wnętrz SAW
Wystawa prezentuje fotografie wnętrz prywatnych i publicznych autorstwa polskich architektów wnętrz, zawarte w albumie nagrodzonym znakiem must have na Łódź Design Festival 2025. Wysokiej jakości prace ukazują projekty uchwycone przez wybitnych fotografów, między innymi takich jak Hanna Długosz, Yassen Hristov, Tom Kurek, Michał i Ola Przeździk-Buczkowscy, Olo Rutkowski czy Jola Skóra.
Szczególne miejsce na wystawie zajmują czarno-białe portrety architektów wnętrz, których prace stały się częścią tego wyjątkowego wydawnictwa. To opowieść o przestrzeni, człowieku i sztuce tworzenia wnętrz.
Projekt wystawy: Magdalena Koziej
Opieka artystyczna i merytoryczna: Anna Olga Chmielewska
Fotoedycja: Jola Skóra
Organizator: Stowarzyszenie Architektów Wnętrz SAW
Partner wystawy: Omnires
Podziękowania dla: IARP oddział w Łodzi
Wystawa znalazła się w programie Łódź Design Festival 2025 w ramach otwartego naboru open programme.
