en

Tworzenie materialboardów z Cosentino i Jam Kolektyw

Data: 26/05/2023 12:00 – 15:00

Miejsce: Centrum Festiwalowe (Art_Inkubator) Zobacz na mapie


 

Sala: Sala A120, Budynek A

 

Prowadzące: Jam Kolektyw (Anna Olga Chmielewska, Jola Skóra)

 

Czas trwania: ok. 3h

 

Dla kogo dedykowane są warsztaty? Dla projektantów wnętrz i architektów.

 

Tematyka warsztatów. Na bazie dotychczasowych doświadczeń i wiedzy projektowej, na zaproszenie Cosentino Anna Olga Chmielewska i Jola Skóra poprowadzą warsztaty skierowane do architektów i projektantów wnętrz. 

 

Podczas trzygodzinnych warsztatów uczestnicy dowiedzą się jak układać materialboardy do projektowanych przez siebie wnętrz. Przy okazji prowadzące podzielą się swą wiedzą o nowościach i trendach w projektowaniu, a także o podstawach łączenia kolorów i budowania kompozycji. 

 

Warsztaty to przede wszystkim odbywająca się pod okiem ekspertek indywidualna praca z próbkami kamieni i konglomeratów Cosentino, tkanin obiciowych, szkła, drewna, ceramiki a nawet linoleum! Podczas spotkania uczestnicy nauczą się jak przy pomocy telefonu fotografować wykonane materialboardy. 

 

Jak zapisać się na warsztaty? Zapisy: anna.antovska@okkpr.pl. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Potwierdzeniem uczestnictwa jest otrzymanie maila zwrotnego od OKK! PR z podaną godziną rozpoczęcia warsztatu. 

 

*warsztaty prowadzone jedynie w j.polskim

 


 

Organizator: Cosentino 

 

Partnerzy: Geberit, Miloni, Nobonobo, Forbo, Saint Gobain Glass  

Anna Olga Chmielewska
Jola Skóra

Wspólnie prowadzą studio projektowe i agencję kreatywną JAM KOLEKTYW, w której projektują, stylizują i fotografują wnętrza oraz przedmioty. Ich realizacje są prezentowane na łamach polskiej i zagranicznej prasy wnętrzarskiej, a unikalny styl i podejście do projektowania znajdują uznanie wśród klientów indywidualnych oraz marek z branży home & living. Od kilku lat dzielą się swoją wiedzą zarówno podczas autorskich warsztatów i szkoleń, jak też uczestnicząc w jury konkursów branżowych.

JAM KOLEKTYW