en

Warsztat z konceptem „Futures Cone” 

Data: 25/05/2024 11:00 – 13:00 *
* Brak wolnych miejsc.
26/05/2024 11:00 – 13:00

Miejsce: FUZJA Zobacz na mapie


 

Strefa: 25.05.2024 r.: City Space (FUZJA), Sala Wełniana | 26.05.2024 r.: Centrum Festiwalowe, Budynek A, Sala A218

 

Limit miejsc: 10 

 

Dla kogo dedykowane są warsztaty?  Dla osób, które chcą lepiej zrozumieć przyszłość, planować strategicznie i inwestować w innowacje. Pomaga w rozważaniu wielu możliwości i podejmowaniu bardziej świadomych decyzji. 

 

Rejestracja. Wstęp bezpłatny.


 

Warsztat Futures Cone może być cennym narzędziem dla osób, które chcą lepiej zrozumieć przyszłość, planować strategicznie i inwestować w innowacje. Pomaga w rozważaniu wielu możliwości i podejmowaniu bardziej świadomych decyzji. Podczas warsztatu uczestnicy będą mogli przeanalizować obecne trendy i wydarzenia, aby zrozumieć, jakie czynniki wpływają na przyszłość. To może pomóc w identyfikacji potencjalnych wyzwań i możliwości w codziennej pracy czy wyzwaniach. Dla osób, które chcą lepiej zrozumieć przyszłość, planować strategicznie i inwestować w innowacje. Pomaga w rozważaniu wielu możliwości i podejmowaniu bardziej świadomych decyzji.

 


 

Warsztaty znalazły się w programie Łódź Design Festival 2024 w ramach otwartego naboru open programme.

Kolektyw Big Hat Poland

Stworzony przez 4 dziewczyny kolektyw, w którym gromadzą kompetencje: projektowanie UX/UI, grafikę, badania, rozwijanie front-end, architekturę, projektowanie spekulatywne. Pracują razem od 2020 r. 

Konstancja Tanjga. Zarządzanie projektem end-to-end, budżetowanie, rozliczanie projektów, komunikacja tradycyjna i social media, projektowanie doświadczeń użytkownika. Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne. 

Patrycja Mielewczyk. Product Designer. Fascynuje ją rozwiązywanie problemów i budowanie marki dla firm z odmiennych branż. Designer, UX/UI, grafika, przestrzenie Wykształcenie techniczne (mgr architekt) ukierunkowało jej uwagę na potrzeby użytkowników. 

Karolina Tracz. UX/UI/ Webdesigner. Poza pracą, fascynuje ją nauka o projektowaniu z naciskiem na planetę i dostępności w projektowaniu. 

Więcej o prowadzących