en

Wydarzenie „OKK! design” pod patronatem ŁDF

Po pandemicznej przerwie, na Mysią 3 w Warszawie, wraca ceniony przez projektantów wnętrz, architektów i miłośników wzornictwa cykl spotkań OKK! design, który z przyjemnością objęliśmy patronatem. Oprawę graficzną wydarzenia przygotowała Katarzyna Ludwisiak, z naszego zespołu Łódź Design Festival.

Hasło tegorocznej edycji, „Come Back”, nawiązuje do powrotu najważniejszych wartości w branży, jasno zdefiniowanej roli architekta, jakościowych materiałów wykończeniowych, zrównoważonego rozwoju i sztuki w tworzeniu przyjaznych miejsc do życia i szeroko rozumianego dobrostanu nas wszystkich. Tegoroczne dyskusje o tym, co w architekturze, sztuce i wzornictwie jest najcenniejsze, prowadzone będą przez uznane autorytety – kuratorów, architektów, dziennikarzy i aktywistów, ukazując wyzwania stojące przed współczesną architekturą i projektami wnętrz. Minione edycje pokazały, jak bardzo potrzebne są tego rodzaju wydarzenia, wzbudzając za każdym razem duże zainteresowanie w środowisku projektowym.

Podczas 19. edycji OKK! design, będzie można wziąć udział w panelach dyskusyjnych z udziałem znakomitych gości. Porozmawiają oni o ponadczasowej architekturze wnętrz, roli sztuki w projektach wnętrz oraz o przyszłości architektury. Nie zabraknie również i naszej obecności – dyrektor ŁDF, Michał Piernikowski podsumuje niedawno zakończony Łódź Design Festival pod hasłem: RE:GENERACJA.

 

OKK! design odbędzie się 28 czerwca 2022 r., w warszawskiej przestrzeni Mysia 3.
Rejestracja na wydarzenie oraz więcej informacji: www.okkdesign.pl.


 

Partnerzy OKK! design: Geberit, Cosentino, Kolektywni, Vasco, Samsung, Barlinek, VZÓR, Kontakt SIMON, Profim/ Flokk, Avant oraz Łódź Design Festival.

 

Patroni medialni OKK! design: Elle Decoration, LABEL, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, Weranda, M jak mieszkanie, A&B, Architektura Muratora, Urządzamy.pl, MAGAZIF, WHITE MAD, Architekt Wnętrz, Archi Snob, domosfera.pl, bryla.pl, designteka.pl, vivadom.pl, designdoc.pl.

 

Więcej informacji: www.diamentmeblarstwa.pl.

OKK! design, goście wydarzenia